Boulingas

„Amerigo“ boulingo ir biliardo klubas yra šiuolaikiška susitikimų ir varžybų vieta Kaune. Mes turime 12 moderniai įrengtų boulingo takelių, 6 biliardo stalus, žaidimų automatų ir dar daug kitų interaktyvių pramogų - Jūsų laisvalaikiui. 
Poilsio erdvėje veikia sporto baras, kuriame žiūrime visas populiariausių sporto šakų varžybas ir pilstome 6 rūšių alų. Turime gero viskio bei plakame ypatingus ir klasikinius kokteilius. Mūsų sporto baras yra vienas iš nedaugelio galinčių jums pasiūlyti natūralių vaisių kokteilių „FROOSH“ ir įvairių vitaminų praturtintą gėrimą „Vitamin Well“.


Žaidimas

Boulingas - azartiškas žaidimas, mėgstamas skirtingo amžiaus sporto aistruolių ir tinkamas įvairaus dydžio kompanijoms. 
12 modernių, pasaulyje pripažintos profesionalią boulingo įrangą gaminančios kompanijos QUBICAAMF, takų ir kiekvienais metais atnaujinamas žaidimo inventorius - kamuoliai, kėgliai, boulingo bateliai, leidžia mums užtikrinti kokybišką pramogą. Automatiškai reguliuojami takų borteliai specialiai pritaikyti žaisti vaikams. 


Vakarėliai

„Amerigo“ boulingo ir biliardo klubas yra unikali vieta Jūsų šventei. Mes organizuojame įmonių vakarėlius, gimtadienius, temines šventes. Patys ruošiame maistą, gėrimus ir pagal Jūsų pageidavimus suplanuojame šventinę programą.