Boulingas

„Amerigo“ boulingo ir biliardo klubas yra šiuolaikiška susitikimų ir varžybų vieta Vilniuje. Mes turime 12 moderniai įrengtų boulingo takelių, 10 biliardo stalų, žaidimų automatų, stalo futbolo stalą ir dar daug kitų interaktyvių pramogų - Jūsų laisvalaikiui. 
Poilsio erdvėje veikia sporto baras, kuriame žiūrime visas populiariausių sporto šakų varžybas ir pilstome 9 rūšių alų. Turime gero viskio bei plakame ypatingus ir klasikinius kokteilius. Mūsų sporto baras yra vienas iš nedaugelio galinčių Jums pasiūlyti natūralaus „fritz-kola“ limonado, natūralių vaisių kokteilių „FROOSH“, vitaminų gėrimą „Vitamin Well“ ir nealkoholinio „Fentimans“ imbierinio alaus. 
Drąsiai teigiame, kad „Amerigo“ boulingo ir biliardo klubas yra modernaus meno erdvė. Apsižvalgykite aplinkui, kažkas blizga ir žybsi, o kosmoso tema specialiai išpieštos sienos traukia akį. 


Žaidimas

Boulingas - azartiškas žaidimas, mėgstamas skirtingo amžiaus sporto aistruolių ir tinkamas įvairaus dydžio kompanijoms. 
12 modernių, pasaulyje pripažintos profesionalią boulingo įrangą gaminančios kompanijos QUBICAAMF, takų ir kiekvienais metais atnaujinamas žaidimo inventorius - kamuoliai, kėgliai, boulingo bateliai, leidžia mums užtikrinti kokybišką pramogą. Automatiškai reguliuojami takų borteliai specialiai pritaikyti žaisti vaikams. 


Vakarėliai

„Amerigo“ boulingo ir biliardo klubas yra unikali vieta Jūsų šventei. Mes organizuojame įmonių vakarėlius, gimtadienius, temines šventes. Patys ruošiame maistą, gėrimus ir pagal Jūsų pageidavimus suplanuojame šventinę programą. Jūsų patogumui paruošėme stalus, prie kurių tilps susėsti didelis draugų ratas! Tiesa, dėl didelės šių stalų paklausos siūlome rezervuoti iš anksto kartu su boulingo takeliais. 
Švenčiantiems gimtadienį, „Amerigo“ boulingas paruošė specialius gimtadienio pakvietimus. Eidami pro šalį nepamirškite užeiti pasiimti!Paskambinkite