AMERIGO boulingas Vilniuje
Viršuliškių G. 40 (PC MADA)

BOULINGAS

Nepamirštami susitikimai

„Amerigo“ boulingo ir biliardo klubas yra šiuolaikiška susitikimų vieta Vilniuje. Mūsų erdvėje užsimezga geriausios draugystės, stiprėja ryšiai, aidi juokas ir tvyro azartas, čežantis boulingo bateliuose. Ir visai nesvarbu, koks Tavo amžius ar sugebėjimai – turiningai ridenti laiką čia gali visi! 

image00009

GIMTADIENIS

ŽAIDIMAS, KURIS SUVIENIJA

Boulingas – azartiškas žaidimas, mėgstamas skirtingo amžiaus sporto aistruolių ir tinkamas įvairaus dydžio kompanijoms.

Patirk geriausius įspūdžius „Amerigo“ boulingo ir biliardo klube ir sėkmingai mušk staikus! Fantastiški užkandžių bei gėrimų pasiūlymai, jauki bei stilinga atmosfera – puiki vieta atsipūsti ir pabėgti nuo rutinos! 

Mėgsti skaityti knygas? Išbandyk naujoves! Teisingas gebėjimas „skaityti“ takelius – pasirinkti teisingą žaidimo trajektoriją ir kamuolius, dažnai būna lemiami varžybose. 

„Amerigo“ butikinis boulingo ir biliardo klubas – moderni meno erdvė šiuolaikiškam miesto žmogui. 12 takelių, kiekvienais metais atnaujinamas žaidimo inventorius garantuoja kokybišką pramogą. Automatiškai reguliuojami takų borteliai specialiai pritaikyti žaisti mažiesiems kartu.

Pasiruošk. Nusitaikyk. Ridenk. Staikas!

VAKARĖLIAI

„Amerigo“ boulingo ir biliardo klubas nukels Jus į futuristinį erdvėlaivį, kuris paruoštas azartiškai kelionei į kosmosą.

„Amerigo“ tai vieta įsimintiniems susitikimams, vertinantiems meną gyventi. Savo svečiams suteikiame nepamirštamą kosminę patirtį, kurią vainikuoja menas ir žaidimų azartas bei draugyste puoštų žmonių veidai. Tai vieta, vertinantiems laisvę, laisvalaikį ir detales – juk iš smulkmenų susideda gyvenimas!

Mes padėsime sukurti nepamirštamą Jūsų šventės atmosferą, apsuptą užkrečiančiu žaismingumu, ypatinga aplinkos dvasia, gera nuotaika, maisto kelionėmis bei užburiančiomis šviesomis.

Šokių aikštelė, baras, poilsio erdvė, pramogų gausa bei draugiškas, paslaugus ir greitas aptarnavimas garantuoja nepriekaištingą šventę.

 

Įmonių vakarėliai. 

Gimtadieniai.

Teminės šventės.

 

© 2022 Amerigo.lt. Visos teisės saugomos.