AMERIGO boulingas Vilniuje
Viršuliškių G. 40 (PC MADA)

PRIVATUMO POLITIKA

UAB „MADOS ŽAIDIMAI“, JURIDINIO ASMENS KODAS 300593169, BUVEINĖS ADRESAS: VIRŠULIŠKIŲ G. 40, VILNIUS (TOLIAU – DUOMENŲ VALDYTOJAS ARBA MES), ĮSIPAREIGOJA UŽTIKRINTI SVETAINĖS LANKYTOJŲ (TOLIAU – LANKYTOJAI) ASMENINĖS INFORMACIJOS SAUGUMĄ IR TEISIŲ APSAUGĄ JUMS NAUDOJANTIS MŪSŲ INTERNETO SVETAINĖJE WWW.AMERIGO.LT (TOLIAU – SVETAINĖ ARBA SVETAINĖS) IR JOJE ESANČIU TURINIU.

LANKANTIS SVETAINĖJE, DUOMENŲ VALDYTOJAS ARBA DUOMENŲ VALDYTOJO ĮGALIOTI PASLAUGŲ TEIKĖJAI PASITELKIA ĮVAIRIAS TECHNOLOGIJAS DUOMENŲ IŠSAUGOJIMUI TAM, KAD LANKYTOJŲ NAUDOJIMASIS SVETAINE BŪTŲ PATOGESNIS IR SAUGESNIS, O SIŪLOMOS PASLAUGOS BŪTŲ AKTUALESNĖS.

ŠI SLAPUKŲ POLITIKA SUKURTA TAM, KAD LANKYTOJAI SUŽINOTŲ DAUGIAU INFORMACIJOS APIE TINKLALAPYJE NAUDOJAMAS TECHNOLOGIJAS IR KAIP DUOMENŲ VALDYTOJAS JAS NAUDOJA.

KAS YRA SLAPUKAI?

SLAPUKAI – TAI MAŽI TEKSTINIAI FAILAI, IŠSAUGOMI JŪSŲ GALINĖJE ĮRANGOJE (KOMPIUTERYJE ARBA MOBILIAJAME PRIETAISE), KAI LANKOTĖS SVETAINĖSE. DUOMENŲ VALDYTOJAS TAIP PAT NAUDOJA PANAŠIAS TECHNOLOGIJAS, TOKIAS KAIP PIKSELIAI, ŽINIATINKLIO INDIKATORIAI, PRIETAISO IDENTIFIKAVIMO DUOMENYS IR KT. SIEKIANT UŽTIKRINTI NUOSEKLUMĄ, VISOS ŠIOS TECHNOLOGIJOS KARTU TOLIAU BUS VADINAMOS „SLAPUKAIS“.

KAIP NAUDOJAME SLAPUKUS?

JUMS BESILANKANT DUOMENŲ VALDYTOJO SVETAINĖSE, NORIME PATEIKTI TOKĮ TURINĮ IR FUNKCIJAS, KURIOS BŪTŲ PRITAIKYTOS BŪTENT JŪSŲ POREIKIAMS. TAM REIKALINGI SLAPUKAI (ANGL. COOKIES). TAI NEDIDELI INFORMACIJOS ELEMENTAI, IŠSAUGOMI JŪSŲ INTERNETO NARŠYKLĖJE. JIE PADEDA DUOMENŲ VALDYTOJUI ATPAŽINTI JUS KAIP ANKSTESNĮ TAM TIKROS SVETAINĖS LANKYTOJĄ, IŠSAUGOTI JŪSŲ LANKYMOSI SVETAINĖJE ISTORIJĄ IR PAGAL TAI PRITAIKYTI TURINĮ. TAIP PAT SLAPUKAI PADEDA UŽTIKRINTI SKLANDŲ SVETAINIŲ VEIKIMĄ, LEIDŽIA STEBĖTI LANKYMOSI MŪSŲ INTERNETO SVETAINĖSE TRUKMĘ, DAŽNUMĄ BEI RINKTI STATISTINĘ INFORMACIJĄ APIE SVETAINIŲ LANKYTOJŲ SKAIČIŲ. ANALIZUODAMI ŠIUOS DUOMENIS GALIME SAVO SVETAINES TOBULINTI, PADARYTI JAS PATOGESNES JŪSŲ NAUDOJIMUI.

SUTIKIMAS DĖL SLAPUKŲ NAUDOJIMO

PRIEŠ JUMS PRADEDANT NAUDOTIS MŪSŲ INTERNETO SVETAINE, MES TURIME GAUTI JŪSŲ SUTIKIMĄ NAUDOTI SLAPUKUS. DĖL ŠIOS PRIEŽASTIES MŪSŲ SVETAINĖJE ATSIVERIA LANGAS, KURIAME JŪS INFORMUOJAMI APIE SLAPUKŲ NAUDOJIMĄ IR JŪSŲ PRAŠOMA SUTIKTI SU SLAPUKŲ NAUDOJIMU, PASPAUDUS „SUTINKU“ ŽYMĄ. JEI NESUTIKSITE, TAČIAU TOLIAU NARŠYSITE INTERNETO SVETAINĖJE, BUS LAIKOMA, KAD JŪS SUTIKOTE SU SLAPUKŲ NAUDOJIMU.

KAIP VALDYTI IR IŠTRINTI SLAPUKUS

JŪS GALITE PASIRINKTI, AR NORITE PRIIMTI SLAPUKUS. JEIGU NESUTINKATE, KAD Į JŪSŲ KOMPIUTERĮ AR Į KITĄ GALINĮ ĮRENGINĮ BŪTŲ ĮRAŠOMI SLAPUKAI, GALITE PAKEISTI SAVO INTERNETO NARŠYKLĖS NUSTATYMUS IR IŠJUNGTI VISUS SLAPUKUS ARBA ĮJUNGTI / IŠJUNGTI JUOS PO VIENĄ. TAČIAU ATKREIPIAME DĖMESĮ, KAD KAI KURIAIS ATVEJAIS TAI GALI SULĖTINTI NARŠYMO INTERNETE SPARTĄ, APRIBOTI TAM TIKRŲ INTERNETO SVETAINIŲ FUNKCIJŲ VEIKIMĄ ARBA BLOKUOTI PRIEIGĄ PRIE SVETAINĖS.

IŠSAMIĄ INFORMACIJĄ KAIP ĮJUNGTI, IŠJUNGTI IR VALDYTI SLAPUKUS RASITE SAVO INTERNETO NARŠYKLĖS GAMINTOJO SVETAINĖJE.

JŪSŲ TEISĖS

JŪS TURITE TEISĘ SUSIPAŽINTI SU SAVO DUOMENIMIS, KURIUOS MES, GAVĘ NAUDOJANT SLAPUKUS, TVARKOME. TAIP PAT JŪS TURITE TEISĘ REIKALAUTI IŠTAISYTI NETEISINGUS, NEIŠSAMIUS, NETIKSLIUS SAVO DUOMENIS.

INFORMACIJĄ, SURINKTĄ NAUDOJANT SLAPUKUS, PAPRASTAI NAUDOJAME ŠIAIS TIKSLAIS:

RINKTI INFORMACIJĄ APIE VARTOTOJŲ ELGSENĄ SVETAINĖJE IR NAUDOTI SIEKIANT IŠSAUGOTI STATISTINĘ INFORMACIJĄ.

  • ATPAŽINTI NAUDOTOJUS IR SESIJAS.
  • ATPAŽINTI NAUJUS DUOMENŲ VALDYMO SEANSUS IR APSILANKYMUS SVETAINĖJE.
  • NUSTATYTI, AR NAUDOTOJAS IŠ NAUJO APSILANKĖ AR ATLIKO NAUJĄ DUOMENŲ VALDYMO SESIJĄ.
  • SAUGOTI INTERNETO DUOMENŲ SRAUTO ŠALTINĮ, NUSTATANTĮ KAIP NAUDOTOJAS PASIEKĖ SVETAINĘ.
  • KAI KURIEMS DEMOGRAFINIAMS NAUDOTOJŲ DUOMENIMS IŠSKIRTI.
  • UŽTIKRINTI TINKAMĄ SVETAINĖS PERŽIŪRĄ.

PASLAUGŲ PLĖTRAI. STEBĖDAMI SLAPUKŲ NAUDOJIMĄ, GALIME GERINTI MŪSŲ INTERNETO SVETAINĖS(-IŲ) IR ELEKTRONINIŲ PASLAUGŲ VEIKIMĄ. MES GAUNAME INFORMACIJĄ, PAVYZDŽIUI, APIE TAI, KURIOS MŪSŲ INTERNETO SVETAINĖS DALYS YRA POPULIARIAUSIOS, PRIE KURIŲ INTERNETO SVETAINIŲ VARTOTOJAI JUNGIASI IŠ MŪSŲ SVETAINĖS, IŠ KURIŲ INTERNETO SVETAINIŲ JIE JUNGIASI PRIE MŪSŲ SVETAINĖS IR KIEK LAIKO VARTOTOJAI PRALEIDŽIA MŪSŲ SVETAINĖJE.

VISA INFORMACIJA APIE SVETAINĖJE NAUDOJAMUS SLAPUKUS, JŲ PASKIRTĮ, GALIOJIMĄ BEI NAUDOJAMUS DUOMENIS PATEIKIAMA ŽEMIAU.

DUOMENYS APIE DUOMENŲ VALDYTOJO NAUDOJAMUS SLAPUKUS

PAVADINIMAS

APRAŠYMAS

SUKŪRIMO MOMENTAS

GALIOJIMO LAIKAS

NAUDOJAMI DUOMENYS

PHPSESSID

TECHNINIAI SLAPUKAI, UŽTIKRINANTYS TINKAMĄ SVETAINĖS PERŽIŪRĄ.

PIRMO ĮĖJIMO Į PUSLAPĮ METU

IKI NARŠYKLĖS UŽDARYMO

UNIKALUS IDENTIFIKATORIUS

_GA

_GID

_GAT

TREČIOS ŠALIES SLAPUKAI, KURIUOS SUKURIA GOOGLE ANALYTICS SKRIPTAS. SKIRTI VARTOTOJŲ DUOMENŲ STATISTIKAI SKAIČIUOTI.

ĮEINANT Į INTERNETO SVETAINĘ

ATITINKAMAI:

2 METAI;

30 MINUČIŲ;

IKI INTERNETO SVETAINĖS LANGO UŽDARYMO;

1 METAI

UNIKALUS IDENTIFIKATORIUS.

GOOGLE DALYJE – ATPAŽINAMAS IP ADRESAS, VARTOTOJO ASMENINIAI DUOMENYS: VARDAS, LYTIS IR PAN. (JEIGU YRA PRISIJUNGĘS PRIE SAVO GOOGLE PASKYROS)

CONSENT

GOOGLE ANALYTICS SLAPUKAS, SKIRTAS SESIJOS ĮGALINIMUI.

ĮEINANT Į INTERNETO SVETAINĘ

2 METAI

 

__CFDUID

INDENTIFIKUOJA KLIENTUS SU TUO PAČIU IP ADRESU IR TAIKO
SAUGUMO NUSTATYMUS PAGAL KLIENTO REIKALAVIMUS.

ĮEINANT Į INTERNETO SVETAINĘ

1 METAI

 

_BIZ_NA, _BIZ_PENDINGA, _BIZ_FLAGSA, _BIZ_UID

TREČIOSIOS ŠALIES SLAPUKAI, SKIRTI STEBĖTI SERVERIO NAŠUMUI IR SAUGOTI JŪSŲ SUTIKIMĄ SU SLAPUKŲ POLITIKA.

ĮEINANT Į INTERNETO SVETAINĘ

1 METAI

 

COOKIECONSENT_STATUS

NAUDOJAMAS PRISIMINTI AR LANKYTOJAS SUTIKO SU SVETAINĖS SLAPUKŲ POLITIKA

KAI LANKYTOJAS PASPAUDŽIA MYGTUKĄ SUTINKU ARBA ACCEPT

1 METAI

 


DUOMENYS APIE NAUDOJAMUS TREČIŲJŲ ASMENŲ SLAPUKUS

TREČIŲJŲ ASMENŲ REKLAMINIAI SLAPUKAI – KAI KURIE SKELBIMAI, KURIUOS MATOTE DUOMENŲ VALDYTOJO INTERNETO SVETAINĖSE, YRA PATEIKTI KITŲ ŪKIO SUBJEKTŲ. KAI KURIE IŠ ŠIŲ SUBJEKTŲ NAUDOJA SAVO PAČIŲ SLAPUKUS ANALIZUODAMI, KIEK ŽMONIŲ MATĖ KONKRETŲ SKELBIMĄ ARBA KIEK ŽMONIŲ MATĖ JĮ DAUGIAU NEGU VIENĄ KARTĄ. TOKIUS SLAPUKUS KURIANČIOS BENDROVĖS TAIKO SAVO PARENGTAS POLITIKAS IR MES NETURIME JOKIOS ĮTAKOS TOKIŲ SLAPUKŲ KŪRIMUI AR JŲ SAUGOJIMUI. MES JUMS REKOMENDUOJAME ATSKIRAI PASIDOMĖTI TŲ BENDROVIŲ PRIVATUMO AR SLAPUKŲ POLITIKA, KURI PATALPINTA JŲ INTERNETO TINKLALAPIUOSE.

KITI TREČIŲJŲ ASMENŲ SLAPUKAI – KAI KURIUOSE DUOMENŲ VALDYTOJO INTERNETO SVETAINIŲ PUSLAPIUOSE KITI SUBJEKTAI (PAVYZDŽIUI, SOCIALINIŲ TINKLŲ VALDYTOJAI) TAIP PAT GALI NAUDOTI SAVO PAČIŲ ANONIMINIUS SLAPUKUS, SKIRTUS TAM, KAD JŲ SUKURTOS PROGRAMOS AR APLIKACIJOS BŪTŲ PRITAIKYTOS PRIE JŪSŲ POREIKIŲ.

DĖL SLAPUKŲ VEIKIMO SPECIFIKOS, MŪSŲ TINKLALAPIS NETURI PRIEIGOS PRIE ŠIŲ SLAPUKŲ PERDUODAMOS INFORMACIJOS, LYGIAI KAIP IR KITI SUBJEKTAI NETURI PRIEIGOS PRIE MŪSŲ NUSTATOMAIS SLAPUKAIS RENKAMOS INFORMACIJOS.

SVARBIAUSI TREČIŲJŲ ASMENŲ SLAPUKAI NAUDOJAME DUOMENŲ VALDYTOJO INTERNETO SVETAINĖSE:
ANALITINIAI SLAPUKAI: „GOOGLE ANALYTICS“.

MES NAUDOJAME GOOGLE, INC. TEIKIAMĄ ŽINIATINKLIO ANALIZĖS PASLAUGĄ „GOOGLE ANALYTICS“. „GOOGLE ANALYTICS“ SURINKTA INFORMACIJA YRA PERDUODAMA IR SAUGOMA GOOGLE. GOOGLE GALI PERDUOTI „GOOGLE ANALYTICS“ SURINKTĄ INFORMACIJĄ TREČIOSIOMS ŠALIMS, KAI TO REIKALAUJAMA PAGAL ĮSTATYMĄ ARBA KAI TOS TREČIOSIOS ŠALYS TVARKO INFORMACIJĄ GOOGLE VARDU. MES JUMS REKOMENDUOJAME ATSKIRAI PASIDOMĖTI GOOGLE PRIVATUMO IR SLAPUKŲ POLITIKA.

KAIP SLAPUKAI NAUDOJAMI REKLAMOS TIKSLAIS?

SLAPUKAI GALI PADĖTI MUMS EFEKTYVIAU PATEIKTI REIKIAMUS SKELBIMUS. JIE TAIP PAT PADEDA MUMS PATEIKTI TYRIMUS IR ATASKAITŲ TEIKIMĄ REKLAMUOTOJAMS, SUPRASTI IR TOBULINTI MŪSŲ PASLAUGAS IR ŽINOTI, KADA TURINYS BUVO JUMS PARODYTAS.

BAIGIAMOSIOS PASTABOS

DUOMENŲ VALDYTOJAS GALI KARTAIS KEISTI ŠIAS SLAPUKŲ POLITIKOS NUOSTATAS, PVZ.: DĖL PASIKEITUSIŲ MŪSŲ SVETAINĖS ARBA SU SLAPUKAIS SUSIJUSIŲ TAISYKLIŲ. PASILIEKAME TEISĘ BET KADA IR NEPRANEŠĘ KEISTI ŠIŲ SLAPUKŲ POLITIKOS TURINĮ IR Į SĄRAŠĄ ĮTRAUKTUS SLAPUKUS. NAUJOSIOS SLAPUKŲ NUOSTATOS ĮSIGALIOJA NUO JŲ PASKELBIMO. JEI NESUTINKATE SU PATIKSLINTOMIS NUOSTATOMIS, TURĖTUMĖTE PAKEISTI SAVO NUSTATYMUS ARBA APSVARSTYTI GALIMYBĘ NEBESINAUDOTI MŪSŲ SVETAINĖMIS. TOLIAU PRISIJUNGDAMI ARBA NAUDODAMIESI MŪSŲ SVETAINĖMIS PO PAKEITIMŲ ĮSIGALIOJIMO SUTINKATE, KAD JUMS BŪTŲ TAIKOMOS PATIKSLINTA SLAPUKŲ POLITIKĄ. NAUJAUSIĄ JOS VERSIJĄ RASITE ŠIOJE SVETAINĖJE.

JEI TURITE KLAUSIMŲ IR (ARBA) KOMENTARŲ, KREIPKITĖS ADRESU LAURA@AMERIGO.LT ARBA APSILANKYKITE MŪSŲ KONTAKTŲ PUSLAPYJE.

 

© 2022 Amerigo.lt. Visos teisės saugomos.